Trening indywidualny,

to aktywna forma spędzania czasu wolnego pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego instruktora. Wpływa korzystnie na zdrowie, samopoczucie psychofizyczne, eliminuje wady postawy ciała, poprawia wygląd zewnętrzny, co powoduje, że osoba ćwicząca ma więcej energii i radości w sobie.

Treningi dla pracowników firm,

są najlepszym sposobem na odstresowanie się po pracy i trudach codziennego życia, a także utrzymania dobrej kondycji fizycznej i samopoczucia psychicznego, które mają znaczący wpływ na wydajność każdego pracownika. Dla wielu to także sprawa prestiżu i pozytywnego wizerunku swojej firmy.

Trening dla całej rodziny,

jest nowym, ale najskuteczniejszym sposobem na bezpieczne, zdrowe i aktywnie spędzanie wolnego czasu z rodziną. Założeniem treningu jest kształtowanie w młodym społeczeństwie nawyków zdrowego stylu życia, promowanie zdrowia oraz zapobieganie wadom postawy czy otyłości wśród dzieci i młodzieży.

Treningi mogą zostać przeprowadzone:

  • na siłowni
  • na sali gimnastycznej
  • na basenie
  • na świeżym powietrzu
  • w domu

Wszystkie treningi, czy to będą grupowe czy też indywidualne, odbywają się pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego trenera. W każdym treningu należy wziąć pod uwagę nie tylko płeć, wiek czy możliwości, ale także zdrowie osoby rozpoczynającej trening. Dzięki umiejetnościom trenera i zadbaniu o dobro ćwiczących można efektywnie i bezpiecznie osiągnać zamierzony cel.

Dla trenującego pod okiem osobistego trenera korzyści są olbrzymie: indywidualnie dobrany pogram treningowy, bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń, duży poziom motywacji, nauka prawidłowego sposobu wykonywania ćwiczeń, a także elastyczność w wyborze terminu spotkań i wiele innych. W ofercie mamy różne rodzaje zajęć.

Program treningowy jest opracowywany i dostosowywany indywidualnie dla każdego w zależności od potrzeb, możliwości i predyspozycji. Zastosowanie odpowiednich zasad, metod, form i środków treningowych ma na celu zapewnienie najwyższej jakości usług dla osób korzystających z Naszych usług.

Rodzaje Treningu które oferuje Państwu nasze Studio:

© Antrakt - Studio Masażu, Odnowy i Zdrowia.