Studio Odnowy i Zdrowia „Antrakt” oferuje Państwu szereg usług związanych ze zdrowiem, sprawnością i lepszym samopoczuciem, a także relaksem – odpoczynkiem od codziennej pracy, zgiełku i hałasu.

W obecnym okresie, większość osób – ze względu na brak ruchu, wydłużający się czas pracy oraz spędzanie wolnego czasu głównie w domu przed telewizorem lub komputerem – ma kłopoty ze zdrowiem. Na początku sprowadza się to do ograniczenia ruchomości, powstawania wad postawy, a w konsekwencji do życia w bólu. Aby tego uniknąć, mogą Państwo przyjść do Studia Odnowy i Zdrowia „Antrakt” na zabiegi, konsultacje i porady dotyczące zdrowego trybu życia oraz wspólnie i przyjaźnie potrenować.

Wszystkie zabiegi, treningi i konsultacje są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów z wyższym wykształceniem oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wszyscy odbyli szkolenia i kursy, co daje gwarancje wysokiej jakości oferowanych usług.

Piotr Filanowski – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (licencjat wychowania fizycznego w 1998 roku oraz mgr rekreacji i turystyki w 2000 roku), masażysta, instruktor: gimnastyki, pływania, kulturystyki, podnoszenia ciężarów, Kung Fu WuShu.

„Masażami zajmuję się od ponad 10 lat. Specjalizuję się w masażach leczniczych, relaksacyjnych, sportowych i modelująco-wyszczuplających (dobór diety i ćwiczeń do potrzeb indywidualnych). Prowadzę treningi indywidualne, samoobronę dla kobiet, zajęcia dla dzieci oraz zajęcia z chińskich sztuk walki (grupy początkujące, średniozaawansowane i zaawansowane). Jednocześnie doradzam w zakresie żywienia tak, by zdrowa dieta była dopełnieniem zabiegu lub treningu, a w konsekwencji prowadziła do osiągnięcia zamierzonego celu.”

Jolanta Kaczmarczyk – jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyłam Wydział Ochrony Zdrowia w 2005 roku, kierunek pielęgniarstwo. Pracę zawodową rozpoczęłam w szpitalu na oddziale neurologii, a kontynuowałam na oddziale hemodializ, gdzie towarzyszyłam pacjentom w procesie leczenia i rehabilitacji.

Praca ta była ciekawa, ale też pełna wyzwań, mimo to cały czas towarzyszył mi pewien niedosyt. W szpitalu stykałam się tylko z ludźmi chorymi, których celem był powrót do zdrowia, a chciałam pracować też z ludźmi zdrowymi chcącymi utrzymać w stanie harmonii swój organizm. Tak rozpoczęło się moje zainteresowanie naturalnymi metodami leczenia i wspomagania zdrowia, skupiłam się na masażu dźwiękiem mis Tybetańskich i refleksologii. Dzięki temu spełniam swoje marzenia i pracuję z ludźmi chorymi, których wspieram w powrocie do zdrowia, ale również z ludźmi zdrowymi, którzy cenią swoją dobrą kondycję psycho-fizyczną i chcą ją utrzymać jak najdłużej.

Ukończyłam kursy:

  • masażu dźwiękiem metodą Petera Hessa w 2007 r.
  • gry na gongu 1 stopnia w 2008 r.
  • refleksologii twarzy i głowy metodą Lone Sorensen w 2008 r.
  • masażu ajurwedyjskiego twarzy i głowy w 2008 r.
  • refleksologia stóp metodą Inge Dougans w 2010 r.

Oraz kursy doszkalające z refleksologii:

  • linie intestinalne w 2008 r.
  • lifting japoński w 2008 r.
  • praxis vertebralis na twarzy w 2009 r.
  • terapia oczu w 2009 r.
© Antrakt - Studio Masażu, Odnowy i Zdrowia.